Pomysły na prezent na Dzień Chłopaka

Może się wydawać, że nie ma uniwersalnej listy prezentów na Dzień Chłopaka, ponieważ każdy mężczyzna – dojrzały czy nastolatek – lubi co innego. Tymczasem istnieją ponadczasowe gadżety, które zawsze są dobrym pomysłem. Poza tym każdy upominek można uzupełnić o aromatyczną kawę lub herbatę, na przykład ze sklepu cupandyou.pl. 

Kubek na Dzień Chłopaka, czyli klasyka gatunku

Jeśli chcesz wywołać uśmiech na twarzy swojego chłopaka, narzeczonego lub męża, podaruj mu kubek na Dzień Chłopaka. Możesz wybrać model z jego imieniem albo zabawnym nadrukiem. Dobrym i oryginalnym pomysłem będzie z całą pewnością kubek z Waszym zdjęciem. Decydując się na taki upominek na Dzień Chłopaka, koniecznie zestaw go z ulubioną herbatą Twojego mężczyzny. Wiele rodzajów znajdziesz w sklepie cupandyou.pl. Zawsze też możesz postawić wyłącznie na herbatę i podarować ukochanemu zestaw dziesięciu różnych smaków.

Dzień Chłopaka na wesoło

Sposobów na obchodzenie danej okazji jest wiele. Jeśli Twój partner ma poczucie humoru i dystans do siebie, możecie spędzić Dzień Chłopaka na wesoło. Dobrym początkiem jest podarowanie mu śmiesznego gadżetu, na przykład bokserek ze sprośnym napisem, skarpetek z nadrukiem, który “obnaży” jakąś jego wadę lub termosu z futerkiem, jeśli jest zmarzlakiem. Wybierając tę ostatnią propozycję, nie zapomnij o dołożeniu dobrej kawy ze sklepu cupandyou.pl. W końcu bez niej ów prezent na Dzień Chłopaka byłby mało użytecznym akcesorium.

Może Ci się również spodoba